SOLAREX İSTANBUL 06-08 NİSAN 2023’TE
437 okunma

SOLAREX İSTANBUL 06-08 NİSAN 2023’TE

Ağustos 18, 2022 19:41
SOLAREX İSTANBUL 06-08 NİSAN 2023’TE
0

BEĞENDİM

15.Yılında Sektörün Büyükleriyle 5 Kat Daha Büyük Alana Taşınıyor…

97 ülkeden %28’i yabancı olmak üzere toplam 35.000’e yakın ziyaretçiyi ağırlayan Uluslararası SolarEX İstanbul Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı 15. yılında 06-08 Nisan 2023 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi bünyesindeki 40 bin m2 alanda “Birlikte Büyüyoruz” sloganıyla katılımcı ve ziyaretçisiyle buluşacak.

Katılımcılar fuara katılma amaçları olan şirket imajını güçlendirmek, yeni ürün/hizmet tanıtmak, ulusal ve uluslararası pazardan müşteri kazanmak, mevcut iş bağlantılarını güçlendirmek ve yeni iş bağlantıları kurmak, rekabetten geri kalmamak gibi konularda fuarın beklentilerini fazlasıyla karşılamış olması memnuniyetiyle, Solarex İstanbul 2023 de daha büyük büyük metrekareler ile sözleşmelerini yenilemeye başladılar.

Solar sektöründe ”ülkemizi güneşin merkezi” haline getirmek amacıyla 15 yıl önce yola çıkan Uluslararası SolarEX İstanbul Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı, rekor sayıya ulaşan katılımcı ve ziyaretçisiyle güçlü bir arena olmaya devam ediyor.

Uluslararası SolarEX İstanbul Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı her yıl yoğun şekilde yerli ve yabancı ziyaretçi akınına uğruyor. 2022 yılı gerçekleştirilen etkinlikte, geleneksel fuar pazarlama alışkanlıklarının dışına çıkarak 11 dilde uluslararası mecralarda güçlü bir reklam ve pazarlama çalışması gerçekleştiren fuar 3 gün boyunca 5 kıta ve 97 ülkeden ziyaretçisini ağırladı.

SolarEX İstanbul milyonlarca dolarlık anlaşmalara ev sahipliği yapıyor

Uluslararası Solarex İstanbul Fuarı, ”ülkemizin güneşin merkezi” olması yolunda önemli adımlar atarak, dünya markası firmaların katılımıyla sektördeki son teknoloji ürünlerinin görücüye çıktığı ticari bir platform olma özelliği taşıyor. Dünya genelinde Uluslararası birçok STK ve kuruluşla işbirliği yapan etkinlik, eş zamanlı konferans oturumlarını simultane tercüme eşliğinde canlı yayın altyapısıyla gerçekleştirerek yatırımcılara dünya genelinde pazardaki son gelişmeler ve finansmana dair tüm sorunlarına yanıt almalarına olanak sağlıyor.

Enerjinin geleceği yenilenebilir kaynaklarda

Türkiye’de elektrik üretiminde geçtiğimiz yıldaki kapasite artışının yüzde 97’si yenilenebilir kaynaklardan oluştu. Enerji kriziyle mücadele özellikle güneş enerjisi gibi çok hızlı uygulanabilen çözümlere ihtiyaç var. Dünyadaki gelişmelerin, yeni teknolojilerin ve güneş enerjisi çözümlerinin en iyi şekilde sunulduğu Türkiye’deki tek uluslararası etkinlik SolarEX İstanbul’da katılımcı ve ziyaretçi olmak ve detaylı bilgi için;

www.solarexistanbul.com

Kaynak:Teknotalk

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.