CNR Food İstanbul 31 Ağustos-3 Eylül’de
579 okunma

CNR Food İstanbul 31 Ağustos-3 Eylül’de

Ekim 12, 2022 09:05
CNR Food İstanbul 31 Ağustos-3 Eylül’de
0

BEĞENDİM

Türk gıda sektörünün ticari kapasitesini artırmak ve sektörde güç birliği yaratmak amacıyla her yıl organize edilen CNR Food İstanbul, bu yıl 31 Ağustos-03 Eylül 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

Yaptığı katma değer ve gerçekleştirdiği ihracatla Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden birisi konumunda bulunan Türk gıda ve içecek sektörünün son yıllarda 400 milyar liralık bir büyüklüğe ulaştığı biliniyor. Sektörün ticaretine her yıl milyon dolarlık sözleşmelerle katkı sağlayan CNR Food İstanbul, geçen yıl B2B ikili iş görüşmeleriyle uzun soluklu iş anlaşmalarının zeminini oluşturmuştu. Her yıl gıda sektörünün lider firmaları tarafından yoğun ilgi gören fuar 2021 yılında, 20 ülkeden 2.000 üzerinde markayı yerli ve yabancı alıcılarla buluşturdu. Gıda sektörüne dair her türlü ürün ve hizmetin yer alacağı bu yılki fuara yerli ve yabancı gıda sektörünün öncü firmaları büyük ilgi gösteriyor. CNR Ambalaj İstanbul – Gıda İşleme Sistemleri, Paketleme ve Ambalaj Çözümleri Özel Bölümü ile eş zamanlı olarak organize edilecek fuar, Türk gıda sektörünün en büyük gücü olmaya bu yıl da devam edecek.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.