ESAS EXPO SAVUNMA SANAYİ VE TEKNOLOJİ FUARI 19-21 MART 2024
576 okunma

ESAS EXPO SAVUNMA SANAYİ VE TEKNOLOJİ FUARI 19-21 MART 2024

Mart 19, 2024 09:43
ESAS EXPO SAVUNMA SANAYİ VE TEKNOLOJİ FUARI 19-21 MART 2024
0

BEĞENDİM

TEPEKULE KONGRE VE SERGİ MERKEZİ BAYRAKLI / İZMİR

Merkezi İzmir’de bulunan ESAS Ege Savunma Sanayi Havacılık ve Uzay Kümelenmesi ve Ege Kalkınma Derneği tarafından ESAS EXPO | Savunma Sanayi ve Teknoloji Fuarı 19-21 Mart 2024 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Etkinlik, T.C. Milli Savunma Bakanlığı (MSB), bağlı kurumlar (Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü AFGM, Tersaneler Genel Müdürlüğü TGM, Teknik Hizmetler Genel Müdürlüğü) ASFAT, Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO), Büyük Ölçekli Savunma Sanayi Firmalarının onay, katılım ve destekleriyle yapılmaktadır.

Etkinliğimiz, A Protokolün teşrifleri ile birlikte, Ege Bölgesindeki tüm Ticaret ve Sanayi Odaları, Üniversitelerin ilgili Teknik Bölümleri, Kalkınma Ajansları, Teknoparklar, Organize Sanayi Bölgelerinin ve içerisindeki üye üretici firmalarının destek ve katılımları ile gerçekleştirilecektir. Etkinliğimizde B2B İş Görüşmeleri, Sektör Özel Toplantıları, Kamu, Üniversite ve Sanayicilerden oluşan Paneller, konusunun uzmanı Konferans Konuşmacıları ve Networking faaliyetleri gerçekleştirilecektir.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.