Küresel dental sektörü IDEX 2022’de buluştu…
  • FUAR TV
  • Küresel dental sektörü IDEX 2022’de buluştu…
183 okunma

Küresel dental sektörü IDEX 2022’de buluştu…

Haziran 18, 2022 14:10
Küresel dental sektörü IDEX 2022’de buluştu…
0

BEĞENDİM

Ağız ve diş sağlığı alanında tek uluslararası fuar olan IDEX Istanbul Fuarı, 26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında  İstanbul Fuar Merkezi’nde 17. kez düzenlendi. Fuarda, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu, Balkan Ülkelerinin de aralarında bulunduğu 80 ülkeden gelecek alım heyetleri ağırladı

Türkiye’de ağız ve diş sağlığı ekipmanlarının gelişiminde ve sektörün ticari hacminin artmasında önemli rol oynayan 17. Uluslararası Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Ekipmanları Fuarı IDEX İstanbul, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve DİŞSİAD (Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği) tarafından organize edidi

150 milyon dolarlık ticaret hacmi göz kamaştırdı

Geçtiğimiz yıl 2 bin 337’si yabancı olmak üzere 22 bin 496 sektör profesyoneline ev sahipliği yapan fuarda 150 milyon dolarlık ticaret hacmi gerçekleşti. İngiltere, Kore, Brezilya, Tayvan, Pakistan ve Çin gibi ülkelerden gelen ülke pavilyonlarına da ev sahipliği yapan fuar, bu yıl 35 bin metrekarede 3000’in üzerinde markanın katılımı ile gerçeklleşti.

Uluslararası alanda da ilgiyle takip edilen fuarı, dünyanın birçok ülkesinden gelecek kuruluş temsilcilerinin yanısıra Türkiye’nin birçok ilinden, diş hekimliği fakülteleri, ağız ve diş sağlığı merkezleri, diş klinikleri ve diş hekimliği odalarını temsilen öğretim görevlileri ve hastane yöneticilerinden oluşan çok sayıda sektör profesyoneli ziyaret etti.

Dental alandaki son teknolojiler İDEX İstanbul’da konuşuldu

İDEX İstanbul kapsamında düzenlenecek olan kongre ve sempozyumlarda her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyanın en önemli akademisyen ve uzmanları ağırlandı.  Ağız ve diş sağlığındaki en son yenilikler ve teknolojik gelişmelerin detaylı bir şekilde ele alındığı bu etkinliklerde sektörün bir adım önüne geçildi.

Her yıl önemli ölçüde gelişip büyüyen İDEX İstanbul, katılımcı firmalara kendisi ile birlikte büyüme fırsatı sağlarken ziyaretçilerine de uluslararası ticaret yapma olanağı şansı verdi.

 

IDEX 2022 Fuarındaki röportajlarımızı izlemek için Tıklayın

 

Fuar: IDEX Istanbul 18. Uluslararası İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı
Organizatör : Pozitif Fuarcılık A.Ş. ve Kamer Fuarcılık A.Ş
Destekleyenler:  DISSIAD (Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İşadamları Derneği)
Tarih:
Yer:  İstanbul Fuar Merkezi
Fuar Alanı: 30.000 m2
Ziyaret saatleri:  10.00 – 19.00

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.