ÖZAN PRES MAKİNA

ÖZAN, 1947 yılında İstanbul Hasköy’de döküm sektörü ile sanayi ve ticari faaliyetlerine başlamıştır.

Dökümcülüğün yanı sıra gelişen Türkiye sanayisindeki ihtiyaç üzerine 1969 yılında ilk Eksantrik Pres Makinasını üretmiştir, zaman içerisinde Eksantrik Pres Makinaları’nın üretimi firmanın ana iştigal konusu olmuştur.
Türkiye sanayisi için metal işleme sektörünün başlangıcını ve gelişimini kapsayan yıllardan günümüze kadar olan süreçte ÖZAN, ürettiği Eksantrik Pres Makinaları ile nice firmaların hem kuruluş temellerinin atılmasına hemde üretimine olan desteği ile üzerine düşen vazifeyi en iyi şekilde yapmaya çalışmıştır.
ÖZAN, 15 ton dan 315 ton a kadar C tipi Eksantrik Presler , 25 ton dan 500 ton a kadar H tipi Eksantrik Presler , 25 ton dan 250 ton a kadar H tipi Yüksek Hızlı Eksantrik Presler üretebilmektedir.
Üretimini yaptığı Eksantrik Presler ile başlıca ; dövme, kesme, bükme, yüzeysel ve derin çekme, formlama ve delme vs. Işlemleri yapılmaktadır.
ÖZAN, Tüm ürünlerine iki yıl garanti vermektedir. Müşterilerine uzun süreli servis ve yedek parça garantisi sunmaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda özel eksantrik presler ve özel projeler üretebilmektedir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir