FLORA&GARDEN 2018

03.09.2018

74 Kişi Okumuş

0 Yorum

FLORA&GARDEN 2018

FLORA&GARDEN 2018

3.Peyzaj ve Bahçe Mobilyaları Fuarı

Süs bitkileri ve peyzajla ilgili sektör temsilcilerinin buluşma noktası olmasını hedeflediğimiz Flora&Garden 3. Peyzaj ve Bahçe Mobilyaları Fuarı 06-09 Eylül  2018 tarihinde ANKARA ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZ’ inde düzenlenecektir.  Flora Garden 2018, katılımcılarının mevcut müşterileri ile bir araya gelebildikleri ve iş ilişkilerini geliştirebildikleri, ilerde iş bağlantıları kurabilme ihtimali olan potansiyel müşteriler ile de karşılaşma şansına sahip oldukları, ticari bir platform olacaktır. Üreticiler giderek zorlaşan rekabet koşulları içerisinde bir yandan yeni ve kal iteli üretim teknolojileri geliştirmeye, bir yandan rakipleri izlemeye bir yandan da mevcut ve potansiyel müşterilerine ulaşmaya, onların düşünce istek ve beklentilerini belirlemeye çalışmakta ve haliyle son derece zorlanmaktadırlar. Flora&Garden 2018, üreticiler ile tüketiciler arasındaki fiziksel mesafenin ortadan kaldırılmasını, sınırlı düzeyde devam eden ilişkilerin sınırlarını genişletmeyi hedeflemektedir.

Başkent Ankara’ya, yurt içi ziyaretçiler için, ülkenin her yerinden ulaşımın aynı kolaylıkta olması, yurt dışı ziyaretçileri için ise, pek çok ülkeden direk uçuşların mevcut olması Flora&Garden 2018’in önemini arttırmaktadır.

Fuar Kodu :
2018-09-4546
Fuar Tarihleri :
20~23 Eylül 2018
Ülke – Şehir :
TÜRKİYE – Ankara ANFA harita-mapEn iyi Ankara ANFA otellerini görünAnlık Ankara ANFA uçak seferlerini görün
Sektör :
Bahçe Mobilya
Ürünler :
Bahçe, Peyzaj, Bahçe Mobilyaları, Süs Bitkileri, Çiçekçilik, Fidancılık, Egzotik Ağaçlar
Organizatör :
İnfo Fuarcılık
Web :
www.infofair.com.tr
ÖNEMLİ ! Fuarı ziyaret etmeye karar vermeden önce, fuarın organize edildiği tarihleri ve yukarıdaki bilgileri organizatör web sitesinden kontrol etmeyi unutmayınız.
Teşvikler :
Teşvikli İŞ & FUAR Gezileri için Uygulama Usul ve Esaslar.!!
Email :
info@fuartakip.com

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER