FERROSA ÇİKOLATA

Ferrosa çikolata gıda san. ve tic . ltd. şti. 2003 yılında Kenan Çakır ve Çağıl Çakır tarafından kurulan bir aile şirketidir.Kenan Çakır 1975-1990 yılları arasında sagra gıda a.ş.’nin 15 yıl yönetim kurulu üyeliği ve genel müdürlüğünü yapmış olup oradaki engin tecrübe ve birikimlerini ferrosa çikolata gıda san. ve tic ltd. şti ne aktarmıştır.

Ferrosa çikolata tescilli markaları arasında ferrosa, forsa, çotanella olup bu markalar adı altında türkiye pazarında ve yurt dışı ihracat boyutunda sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Ferrosa çikolata kurulduğu yıl itibariyle kalite ve hijyen unsurlarından asla taviz vermeyen bir yapıya sahip olup satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir kuruluştur.

Ferrosa çikolata pastane endüstriyel piyasasında ve unlu mamül imalatında kullanılan kuvertür,pralin ,damla drop,konfiseri,ganaj,parça çikolata,vermicelli, dondurma sosu, ekler sos,profiterol sos,waffle sosları,madlen,spesial çikolatalar,toz kakao, kakaolu fındık krema, fındık ezmesi, gibi daha birçok ürünün üretimini, pazarlamasını ve ihracatını yapan ferrosa aynı zamanda da dünyanın kendi alanında en büyük firmalarıyla alman nordelbe gmh hamburg v.b. çok yakın bir işbirliği içerisindedir.

Ferrosa çikolata olarak sunduğumuz ürünler ve hizmet çeşitliliği ile yaşamın her anında
müşterilerimizin yanında olmayı, unutulmaz lezzetlerle o anları güzelleştirmeyi
amaçlıyoruz.daima en iyisini ve en kalitelisini üretmeyi prensip edinmiş olan ferrosa, sizin varlığınız ve manevi desteğinizle aynı amacı geleceğede taşıyacaktır.damağınızdan ferrosa tatları eksik olmaması dileğiyle..

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir