AYAKKABI SEKTÖRÜ AYSAF İÇİN GÜN SAYIYOR.

ürk ayakkabı yan sanayi sektörünün gelişiminde önemli rol oynayan AYSAF-Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı, 28 Kasım’da, CNR Expo Yeşilköy’de kapılarını açıyor.
Ayakkabı yan sanayi sektörünün dünyadaki en büyük iki fuarından biri olan AYSAF, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık, Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Vakfı (TASEV) ve Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD) iş birliğinde ve KOSGEB desteği ile düzenlenecek.
Bu yıl 60.sı düzenlenecek olan Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı AYSAF’da tabandan ökçeye, aksesuardan tekstil ve kimyevi maddelere, deri ve suni deriye kadar sektöre yönelik tüm yeni ve yenilikçi ürünler sergilenecek.
28 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek fuara ayakkabı yan sanayi sektörüne yön veren 450’nin üzerinde firma çok sayıda markayla katılacak.
60 bin metrekare alanda organize edilen fuar, Türkiye’nin en önemli ayakkabı yan sanayi firmalarını, aralarında uluslararası alıcı, toptancı, distribütörlerinde olduğu 20 bin profesyonel ziyaretçi ile buluşturacak.
Ayakkabı sektörüne dair en yeni ürün ve teknolojilerinin sergileneceği fuarda; ziyaretçilerin yeni ürünlerle buluşması, katılımcı firmaların da tanıtımlarını en etkili şekilde yapmaları ve iş hacimlerini artırmaları hedefleniyor.
Fuar : 60.AYSAF Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı / Yaz 2019
Organizatör : Pozitif Fuarcılık A.Ş.
Tarih : 28 Kasım – 1 Aralık 2018
Yer : CNR Expo İstanbul – Türkiye
Destekleyen Kuruluşlar : TASEV (Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı), Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD), KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı)
Hedeflenen Katılımcı Sayısı : (Mümessilliklerle birlikte ) 420 Firma / 20 Ülke
Fuar Alanı : 60.000 m2
Hedeflenen Ziyaretçi Sayısı : 30.000
Ziyaret Saatleri : 28 Kasım – 30 Kasım 2018 10.00-18.00 / 1 Aralık 2018 10.00-17.00

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir