AGORAS FUARCILIK HİZM. LTD. ŞTİ.

25 Mayıs 2010 tarihinde Antalya’da kurulan Agoras Fuarcılık Hizmetleri Limited Şirketi, Türk Fuarcılık sektörünün en yeni şirketlerinden biridir. Başta İstanbul, Antalya, İzmir, Ankara gibi önemli fuarcılık şehirlerinde yeni fuarlar düzenlemek amacı ile kurulan AGORAS Fuarcılık, organizasyonlarını yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde düzenlemeyi planlamaktadır.

AGORAS Fuarcılık, kendi projelerinin yanısıra uluslararası partnerlerle de ortak projeler organize etmeye açıktır.

Aynı zamanda, bazı sektörlerde önemli yurtdışı uluslararası fuarları veya fuarcılık şirketlerini de Türkiye pazarında temsil etmeye ve Türk firmalarını bu fuarlara götürmek gibi organizasyonlara açıktır.

Başta Tarım, Aydınlatma sektörleri olmak üzere Denizcilik, Hotel, Gıda, Belediye, Sağlık Turizmi sektörlerinde fuarcılık deneyimlerine sahip; geçmişte, NTSR Fuarcılık ve ANFAŞ’ta çeşitli yöneticilik pozisyonlarında deneyim kazanan Mehmet DÜKKANCI ve ortakları tarafından kurulan şirket, ilk yapılanmasını Antalya’da gerçekleştirmektedir.

Kuruluşumuzdan günümüze kadar AGORAS Fuarcılık FLORPLANT GREENSHOW Süs Bitkileri ve Peyzaj Mimarlığı Fuarını 2 kez, COSMOSHOW Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarını 1 kez Antalya’da düzenlemiştir.

Önümüzdeki dönemde Antalya’da yeni fuarlar düzenlemek var olanları geliştirmek üzere AGORAS Fuarcılık aşağıdaki konularda çalışmalar yapmaktadır:

1- Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği
2- Pastacılık
3- SPA Endüstrisi
4- Süs Bitkileri ve Peyzaj Mimarlığı
5- Eğitim

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir